14. séria reality šou Farma pomaly klope na dvere. Prípravy ostrosledovanej relácie sú vo veľkom prúde a na internete sa dokonca objavil už aj prvý záber. Televízni diváci však spokojní nie sú. 

Žlto-modrá stanica tento rok prekvapila a pred pár dňami oznámila, že na mieste moderátora sa po prvýkrát objaví muž. Známu komičku Evu „Evelyn“ Kramerovú tak nahradí populárny slovenský tatušo zo seriálu Oteckovia Marek Fašiang. 

Hoci od doby, čo Markíza oznámila veľkú novinku, prešiel viac ako týždeň, fanúšikovia drsnej reality šou tento fakt ešte stále nepredýchali. Po tom, čo známy podnikateľ uverejnil na svoj Instagram prvý záber z natáčania, sa na oficiálnom Facebooku televízie začali hromadiť komentáre ľudí o tom, že s výberom moderátora rozhodne spokojní nie sú.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,On sa na to nechodí. Je taký jemný, taký suchár. Vôbec to nie je pre neho,“ píše istá diváčka. ,,Oteckovia, seriál z Hollywoodu, museli niekam všetkých chudáčikov bez bagetu popchať,“ vyjadruje ostro svoj postoj ďalšia. Medzi komentujúcimi sa objavuje aj názor, žeby Farmu mala moderovať iba žena. Viac reakcií na Mareka nájdete nižšie!

Foto/Zdroj: markiza.sk, Facebook – Televízia Markíza, Instagram/marekfasiang/farma.markiza