Oficiálny začiatok školského roka je už tu a priznajme si, kto z nás by chcel byť na mieste tých najmenších? Kým vy dnes pokojne kráčate do práce či vyššieho ročníka, pre tieto deti sa práve dnes začína nová etapa života. Prvého školského dňa sa síce nevedeli dočkať, no ako sa zdá, ich očakávania sa pravdepodobne nenaplnili a domov prišli s takýmto rozkošným výrazom v tvári.

Pamätáte si ešte na svoj prvý deň v škole? Bola to veľká udalosť, na ktorú vás mama už vopred patrične pripravovala. Vyobliekala vás do krásnych šiat, dodala vám pozitívnu energiu, nakúpila plno pomôcok a do ruky vložila kvetinu pre vašu učiteľku. Čo však čert nechcel, očakávané hranie sa s novými kamarátmi sa premenilo na niekoľko disciplinovaných hodín sedenia na zadku. Ako ste prišli po ,,vytriezvení” zo školy domov vy? :)

1

2

3 4 5 6 7 10

Foto: Boredpanda

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)