Zuzana Plačková len pred pár týždňami absolvovala ďalší estetický zákrok, z ktorého sa potrebovala nejakú dobu zotavovať. Po úprave pozadia si tak kráska musela odoprieť cestovanie po dovolenkách a všetky letné radovánky, ktoré tak veľmi miluje. Tmavovláska sa ale konečne dočkala a vynovené krivky vytasila priamo v Marakeši!

Napriek tomu, že Zuzka si pravidelne užíva výlety do rôznych kútov sveta, a častejšie ako doma ju môžeme stretnúť na letiskách či na slnkom zaliatych exotických destináciách, v poslednej dobe bola na jej profile o príspevky tohto druhu veľká núdza.

Plačková

Dôvod je jasný – bývalá playmate si prednedávnom nechala upraviť pozadie a čas potrebný na zotavenie po operácii trávila väčšinou doma s manželom Reném alebo v práci. Dnes je ale situácia celkom iná a Plačková sa konečne vytešuje z vytúženého okamihu, ktorého sa už niekoľko dní nevedela dočkať.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Atraktívna brunetka si to totiž namierila rovno do Maroka, kde sa prvýkrát počas tohtoročného leta vyzliekla do plaviek a užíva si vodu. Zuzana sa, samozrejme, nechala vyfotiť odzadu, aby vynikli práve jej vynovené prednosti. Pri pohľade na väčší, pevný a parádne vytvarovaný zadoček je nad slnko jasné, že aj tento zákrok u známej influencerky padol na úrodnú pôdu, čo jej dal najavo nejeden nadšený fanúšik.

Spomínanú fotku Zuzany Plačkovej nájdete —TU—

Zuzana Plačková
Zuzana Plačková sa ukázala krátko po zákroku

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova