Každý z nás vníma svet svojimi jedinečnými spôsobmi. A platí to aj v láske. Sebapoznanie je kľúčom k vyriešeniu mnohých problémov, vrátane tých ľúbostných. Ak budeme vedieť prečo cítime to, čo cítime, ľahšie sa dostaneme z emočných kríz a zmenší sa pravdepodobnosť, že naletíme sladkým falošným rečiam.

Pripravili sme pre vás jedinečný osobnostný test, ktorý vám prezradí, aký máte momentálne postoj k láske. Prečo ste nešťastná a kde hľadať cestu? Ak chcete vedieť, ako prežívate zamilovanosť, stačí pozrieť na obrázok nižšie. Zamyslite sa, ktorý detail ste si všimli ako prvý, no najprv sa pokúste zistiť obraz, ktorý vám napadne.

Hotovo?

Tu sú odpovede pre vás:

1. Tvár starého muža

Takže ste videli starca? Znamená to, že vždy hľadáte širšiu perspektívu, pokiaľ ide o romantické vzťahy. Páčia sa vám romantické gestá, ale to nestačí na to, aby ste sa namotali. Chápete, že vzťah potrebuje čas, energiu a odhodlanie navzájom sa spoznávať a rešpektovať. A práve to si ceníte. Ak s partnerom cítite duševné súznenie, nebojíte sa vojsť do záväzku. Viete, že práve to je oveľa väčší dôkaz lásky než kytice a verše.

2. Muž na koni

Ak ste videli muža na koni, znamená to, že je ťažké vás skrotiť. Bez ohľadu na to, do akej miery sa druhá osoba snaží, vám to nikdy nestačí. Neustále hodnotíte, analyzujete a porovnávate, jednoducho požaduje od partnera dokonalosť. Iste, je v poriadku mať svoje nároky, ale buďte opatrná. Ak sa sústredíte len na hľadanie vonkajších vlastností toho perfektného vysnívaného partnera, môžete úplne zabudnúť alebo prinajmenšom na posledné miesto odsunúť nežnosť a city. Otvorte oči! Možno odhadzuje lásku, ktorú máte priamo pred sebou.

3. Dievča ležiace pri brehu rieky

Dievča ležiace na brehu rieky odráža, že vám bolo v minulosti v láske veľmi ublížené. Teraz sa súžite obavami, aby sa história neopakovala, a preto od vzťahov utekáte a každého nápadníka odoženiete. Vaše srdce je akoby za ochrannou bariérou ľadu a ostnatého drôtu. Všetci sme si v minulosti prežili ľúbostné traumy, to nám ale nesmie skaziť budúcnosť! Postupujte opatrne, ale DOPREDU. Na svete je skutočná a trvajúca láska, musíte tomu len znova uveriť.

4. Rieku tečúcu pod kamenným mostom

Keď vidíte kamennú klenbu pri rieke, znamená to, že sa nedokážete zamilovať, ale zato milujete myšlienku zamilovania. Zbožňujete tie motýle v bruchu, búšenie srdca a nespútanú vášeň. Plne sa oddávate úžasným dobrodružstvám intenzívnych, hoci často krátkodobých známostí. Jednoducho si užívate! Ale niekedy je dobré spomaliť a odpočinúť si. Skúste zdieľať svoje dobrodružstvo s osobou, ktorá opätuje vašu lásku. Uvidíte, ako vám to spríjemní vašu cestu životom.

Niektorí ľudia sa vrhajú do ľúbostných vzťahoch po hlave a s rozvášneným srdcom v dlani. Iní, aj keď milujú, racionálne zvažujú každý krok. A hoci nemusíme súhlasiť, každý spôsob je ten správny. Len si musíme uvedomiť, ktorý spôsob je ten náš…

Zdroj: themindsjournal.com | Foto: themindsjournal.com; pxhere.com; pixabay.com