Predstavitelia televízie Markíza naznačili pokračovanie úspešného farmárskeho projektu takmer okamžite po skončení “jedenástky”, keď moderátorka Evelyn v rozhovore s hospodárom Martinom prehodila prvú zmienku o Farme 12. Dnes sa natáčanie ďalšej série známej reality šou nielenže stáva skutočnosťou, ale sú už známe aj prvé detaily.

Pred pár týždňami prenikla do éteru oficiálna pozvánka na prihlásenie sa do dvanástej série markizáckej šou Farma. Vidiecka súťaž opäť láka ľudí na rozprávkovú výhru v hodnote 75-tisíc eur, záujem o účasť je preto vysoký.

Farma 75 tisíc eur

Kompetentní prezradili, že sa výber súťažiacich chýli do úplného záveru, dokonca boli s úspešnými kandidátmi podpísané prvé zmluvy. „Finalisti sa budú vyberať v najbližších dňoch,” informuje portál Topky s tým, že štáb má už len posledných pár dní na to, aby sa skupinka vybraných súťažiach zúžila na kompletnú zostavu.

„Môžeme potvrdiť toľko, že novú Farmu na obrazovky prinesieme na jeseň,” marketingový riaditeľ TV Markíza Michal Borec potešil touto správou mnohých priaznivcov, tešiacich sa na pokračovanie obľúbeného vidieckeho programu. Natáčanie príbehov z prostredia mimo bežnej civilizácie má odštartovať 3. augusta 2020 a skončiť približne v polovici októbra – projekt sa ale na obrazovkách zvyčajne vysiela s niekoľko týždňovým oneskorením.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Farma 2020

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/Markiza.farma