Prvé epizódy novej série reality šou Farma 13 sú za nami a markizácki diváci sa tak môžu predbiehať v tipovačkách na tohtoročného víťaza. Aby to však horúci adepti na mastnú finančnú výhru nemali jednoduché, musia sa už od začiatku potýkať s prekážkami. Na nepríjemné úskalie narazila atraktívna blondína, ktorej sa na jeden celý večer stal osudným nečakaný omyl…

Stanka Klčová sa hneď v úvode zaradila medzi najvýraznejších súťažiacich, o čo sa do veľkej miery postarala jej ultra rýchla známosť s fitness trénerom Miroslavom Pajtášom. Ten ale svoju zasľúbenú žienku musel ratovať, keďže sa v priebehu pár sekúnd ocitla v nezávidenia hodnej situácii.

farma stanka miro

23-ročná plavovláska je celý život zarytou abstinentkou a tieto návyky nehodlá opustiť. No na statku sa počas prvého týždňa prerátala, keď sa jej nedopatrením podarilo okúsiť rovno tvrdý alkohol! O kurióznu nehodu sa postaral Dávid Horák, ktorý do pohára nalial domácu pálenku a tú si kráska pomýlila s vodou.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Po tom, ako si zvodná kočka z Čachtíc z nápoja schuti odpila, okamžite na ňu prišli žalúdočné ťažkosti. ,,Neviem, či sa jej chcelo aj vracať. Veľmi sa rozkašlala, takže bolo jej veľmi zle, trošku som sa bála,“ Mirka Koperová opísala kolegynkin nočný boj s nevoľnosťami. Stanku napokon stret s ostrým nápojom položil na lôžko, kde sa o ňu po celú dobu príkladne staral jej nový priateľ.

Celé VIDEO so Stankou Klčovou si pozriete TU

miro stanka farma

Zdroj|Foto: Markiza.sk