Jedinečná trilógia ,,50 odtieňov” patrí k najväčším knižným fenoménom súčasnosti. Aj keď rovnomenný film prvej knihy rozdelil všetkých fanúšikov bestselleru na dva tábory, mnohé čitateľky sa už dnes nemôžu dočkať ďalších dielov filmového spracovania. Napriek tomu, že sa ešte do kín nedostala ani druhá časť úspešného kinohitu, herci už začali s nakrúcaním tej finálnej!

Dakota Johnson a Jamie Dornan sa stali po úspešnom spracovaní filmu ,,50 odtieňov šedej” hviezdami takpovediac za jednu noc. Herci, ktorí si za svoj výkon odniesli Zlatú malinu (ceny za najhoršie výkony, odovzdávané deň pred Oscarmi), sa tentokrát presunuli do Paríža, mesta zamilovaných, aby tu nakrútili scény zo svadobnej cesty Christiana Greya a Anastasie Steel. Buď sa herci počas zachytenej scény nevedeli nabažiť jeden druhého, alebo im to herectvo jednoducho ,,ide”. Čo myslíte, zapadlo slnko skôr, ako to nakoniec natočili? :)

Video: YouTube | Foto: wallpaperscraft.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)