Kým Daniela Nízlová si po boku futbalistu Stanislava Lobotku a ich rozkošnej dcérky Lindy užíva najčarovnejšie obdobie v živote, jej sestre sa vzťah nečakane rúca ako domček z karát. Správa o rozpade 5-ročného manželstva Veroniky Nízlovej a Tomáša Krúpu mnohých poriadne šokovala, no podľa najnovších zistení by to medzi partnermi až také kritické byť nemuselo…

„Zazvonil zvonec a našej láske je koniec. Ďakujem Veronike za spoločné roky a prajem jej veľa šťastia.“ Presne tento status na Tomášovom profile vyvolal u fanúšikov niekdajšieho hudobného dua Twiins obrovské počudovanie, keďže tmavovláska sa s manželom ešte vo februári objavila na markizáckej párty, kde spoločne pôsobili ako zohratá dvojica.

Veronika Nizlova Tomas Krupa

Z doposiaľ neznámych príčin je situácia na sklonku mája diametrálne odlišná – speváčka Vebi si buduje vlastnú kariéru, pričom pár týždňom dozadu sa mala odsťahovať naspäť k rodičom. Samotná brunetka sa momentálne na dlhé vysvetľovanie očividne necíti, keďže pre Nový čas zanechala na tému rozchod veľmi strohé vyjadrenie. „Áno, je to pravda, ale viac sa k tomu nebudem vyjadrovať,“ speváčka všetkých záujemcov o bližšie podrobnosti rázne odbila.

Podľa medializovaných informácií ale žiadosť o rozvod stále podaná nebola. Ani jeden z manželov doposiaľ o oficiálnom ukončení zväzku neprehovoril a ani nepodpísal rozvodové papiere, čo vytvára dojem, že by sa známy párik možno predsa len dokázal ešte udobriť. Veronika nateraz údajne ostáva v Trenčíne, kde má zrejme v pláne v pokoji počkať na ďalší vývoj udalostí.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Veronika Nizlova manžel

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Tomaskrupa