Daniela Nízlová momentálne neprežíva najkrajšie životné obdobie. Jej rodinnej idylke v slnčenom Neapole odzvonilo – príťažlivá speváčka a futbalista Stanislav Lobotka sa rozišli. Správa o krachu vzťahu obľúbenú Twiinsku prekvapila rovnako ako tisíce jej fanúšikov.

Deň po tom, ako všetky médiá obletela smutná informácia a o rozchode Daniely Nízlovej a Stana Lobotku, dala mamička takmer dvojročnej Lindy fanúšikom na Instagrame priestor na otázky. Bolo jasné, že sa medzi nimi objavia i dotazy ohľadom brunetkinho bývalého vzťahu.

,,Viem, že citlivá téma, ale všetkých to zaskočilo veľmi… aj sa niekedy vyjadríš k tomu, že prečo,“ stálo v jednej zo správ pre Dadku. A hoci anonym nenapísal nič konkrétne, všetkým je jasné, že narážal práve na koniec celebritného páru.

,,Mňa to zaskočilo tiež… Bolí to a nateraz sa necítim nijako k tejto téme vyjadrovať,“ znejú prvé slová zranenej Twiinsky, ktorej robí radosť aspoň dcérka a čerstvo narodená neterka Nea. Či je príčinou rozchodu Lobotkova údajná nová známosť, nevedno.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/danielatwiins