Prednedávnom ostali fanúšikovia obľúbeného seriálu Oteckovia veľmi potešení správou o radostnom očakávaní prvého dieťatka jedného z hlavných hrdinov. Tým šťastlivcom, z ktorého už čoskoro aj v súkromnom živote bude hrdý tatušo, sa stal Braňo Deák. Sympatický herec konečne prezradil prvé detaily o bábätku.

Braňovi v priebehu tohto roka manželka Ladislava privedie na svet prvého vytúženého potomka. Jeden z najväčších ženských idolov si počas natáčania markizáckeho trháku rodičovské povinnosti perfektne natrénoval, a tak bude mať konečne príležitosť overiť si nové zručnosti aj v praxi.

Oteckovia

V rozhovore pre portál Markiza.sk sa seriálový Alex rozhovoril o pohlaví dieťatka či o tom, aké mená spoločne s manželkou zvažujú. ,,Pohlavie už vieme, ale chceme si to ešte nechať pre seba,” jemne načrtol budúci otecko. Pri téme mena pre maličké však už také tajnosti nerobil. ,,Teraz vymýšľame mená, máme strašne veľa mien, ktoré chceme,” priznal známy fešák, pričom otvorene dodal, že k jeho priezvisku s maďarskými koreňmi sa vraj mnohé z vybraných možností veľmi nehodia.

Braňo prezradil, že u nich doma jednoznačne prevládajú tradičné mená nad exotickými. Za najkrajšie však považujú chlapčenské Jakub a dievčenské Hanka. Už o pár mesiacov sa teda rodinka Braňa Deáka dočká malého drobca, ktorý hrdo ponesie možno práve jedno zo spomenutých mien.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Oteckovia

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/Brano.deak, Oteckovia

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.