Správa o zásnubách najsledovanejšieho páru nášho šoubiznisu bleskurýchle obletela všetky médiá a pochopiteľne sa tak dostala aj k Rytmusovej bývalej partnerke Dare Rolins. Napriek tomu, že už na túto tému padol zo speváčkinej  strany istý náznak, až včera večer prehovorila verejne.

Pred pár dňami sme boli svedkami obrovského šoku, keď sa na profile slovenského rapera Rytmusa objavila fotka, na ktorej jeho priateľke Jasmine Alagič zdobí ruku prsteň s diamantom. „Staneš sa ženou môjho života? Povedala ÁNO. Stalo sa tak, v Bosne/Tuzle, okolo polnoci na jej oblúbenom mieste,“ Patrik oznámil fanúšikom radostnú novinu.

Rytmus požiadal Jasminu o ruku približne 9 mesiacov od rozchodu s Darou Rolins

Reakcia na Rytmusove zásnuby?

Následne dvojici začali prichádzať gratulácie od všetkých možných aj nemožných ľudí vrátane celebrít, pričom verejnosť s napätím očakávala, ako na raperov životný krok zareaguje jeho bývalá partnerka Dara Rolins, ktorá ešte v ten večer zverejnila záber so záhadným hashatgom #liveinthepresent (ži v prítomnosti). Či bol ale jej instagramový príspevok reakciou na Patrikove a Jasminine zásnuby, už vie len ona sama. Avšak netrvalo dlho a prišlo aj na jej priame vyjadranie smerujúce naozaj jej bývalému frajerovi a jeho čerstvej snúbenici.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dara Rolins

Odkaz pre Paťa

Dara včera večer zavítala na MOSCHINO PARTY, kde neskutočne žiarila a svojou krásou a štýlom určite zatienila všetky prítomné dámy. Rovnakej akcie sa zúčastnila aj redakcia Extra.cz, ktorej to nedalo a blonďatej divy sa na rovinu opýtala na Rytmusove zásnuby. “Prajem mu veľa šťastia a aby bol spokojný. Nie som s ním vo vojne. Zásnuby im, samozrejme, prajem,” povedala vraj veľmi milo a s úsmevom slovenská speváčka.

Dara Rolins
Dara s Monikou Marešovou na Moschino párty

Zdroj: Extra.cz | Foto: Facebook/Dara Rolins, Instagram/rytmusking, dararolins_vermi

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.