Porotkyňa speváckej šou SuperStar sa na záverečné finálové kolo s najväčšou pravdepodobnosťou osobne nedostaví, keďže sa ešte stále nachádza v pôrodnici. Speváčka Monika Bagárová totiž priviedla koncom mája na svet vytúžené dievčatko s cudzokrajným menom Rumia. Čerstvá mamina sa tri dni po narodení dieťatka prvýkrát prihovorila fanúšikov prostredníctvom videa, v ktorom môžeme novorodeniatko obdivovať v plnej kráse!

Rumia Muradov sa narodila 27. mája 2020 a získala meno po starej mame zo strany otca, zápasníka Makhmuda Muradova. Obaja rodičia sa na prvý prírastok nesmierne tešili, pričom napriek trošku predčasnému pôrodu napokon všetko dobre dopadlo.

monika bagarova porod

Monika priviedla dcérku na svet cisárskym rezom, preto si teraz na seba musí dávať obrovský pozor. Z pôrodnice medzičasom poslala priaznivcom roztomilý odkaz v podobe krátkej nahrávky s bábätkom.

,,Sme v poriadku, obe zdravé a spokojné. Ja zamilovaná, okúzlená, najšťastnejšia. Je tu o nás skvele postarané. Majte krásny deň, Ruminka vás pozdravuje,” Bagárová pri pohľade na dievčatko, ktoré rozhodne nezaprie otcove črty, evidentne žiari šťastím. Prižmúrené očká a celkový výraz tváre novorodeniatka tak zatiaľ napovedajú o tom, že malá princezná “uprednostnila” tatove tadžikistanské gény, čo poviete?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/Bagarovamonika | Foto: Instagram/Bagarovamonika, streamable.com