Československý babyboom sa v týchto dňoch prejavuje v plnej sile. Kým niektoré krásky ešte len prednedávnom odhalili prvé nesmelé fotky s bruškom, ďalšie sa už fyzicky aj psychicky chystajú na pôrod, ktorý môže prísť každou chvíľou! Ako sa ale na také niečo dá pripraviť? Ivana Gáborík či Dominika Cibulková predstavujú svoje (ne)overené recepty.

„Pociťujem nadšenie a odhodlanie. Samozrejme, mám veľký re­špekt, ale vždy si poviem, všetky ženy to zvládli, nič iné mi ani nezostáva, a nezaoberám sa tým ďalej. Už sa malého nevieme do­čkať, takže tešenie je väčšie ako strach,” pre PLUS 7 DNÍ povedala pred pár dňami Dominika Cibulková, čím zrejme vyjadrila myšlienky väčšiny žien, ktorých prvý pôrod sa blíži každým dňom.

Tenistka je na príchod synčeka Jakubka dokonale pripravená. Čaká na posledné vecičky do detskej izby a poctivo chodí na kontroly do Bratislavy, rodiť však bude na súkromnej klinike vo Viedni. Dominika sa netají ani tým, že aj počas takých delikátnych chvíľ, ktoré pôrod nepochybne sprevádzajú, chce vyzerať k svetu. Ešte pred odchodom do zahraničia sa teda vybrala ku kaderníkovi.

Kým Cibulková pracuje na svojom vzhľade a z času na čas ešte aj v tomto stave rozčuľuje verejnosť poriadne odhalenými umeleckými fotkami, Ivana Gáborík sa zas snaží čo najviac času tráviť v pokoji prírody. Výnimkou sú chvíle strávené na milovanom námestí v Trenčíne, ktoré si denne užíva so zmrzlinou v ruke. Bez tej si momentálne nevie predstaviť svoj život a mnohé tehotné jej dávajú za pravdu, že v ich stave ide o najdokonalejšiu pochúťku.

„Po obede prichádza pre mňa najlepšia časť dňa! Už som vychystaná a čakám,“ pochválila sa manželka Mariána Gáboríka pri fotografii z terasy ich vily, použijúc pri tom emotikony mrazenej pochúťky.

Hoci má aktuálne tanečnica problém už aj normálne sedieť, ani v posledných dňoch tehotenstva sa nedokáže vzdať cvičenia. Zabrať tak dáva i bežiacemu pásu, ktorý jej napokon na displayi ukázal pomyselnú vzdialenosť 2,6 km.

V absolútnom finále tehotenstva je aj Monika Bagárová, ktorá si ani netrúfa odhadnúť, či jej dievčatko dodrží termín a počká, kým prebehnú finálové kolá Superstar, alebo sa bude na svet ponáhľať. Isté je to, že väčšie bruško už mať nebude, a tak sa dala nahovoriť na svoje vôbec prvé tehotenské fotenie s umeleckým fotografom. Mimochodom, jej momentálne najobľúbenejšia pochúťka je taktiež zmrzlina, čo zrejme nebude náhoda.

„Za pár“ to má aj slovenská modelka Mia Bella, ktorej to s bruškom pristane viac než kedykoľvek predtým. Aby mala aj ona krásnu spomienku na posledné dni tehotenstva, rozhodla sa pre fotografiu z vane plnej lupienkov ruží.

A ako sa má obľúbená trénerka Lucia Mokráňová? Svojmu bábätku, ktoré už čoskoro uvidí naživo, sa denne prihovára. „Deväť mesiacov, kruh sa uzatvára,“ tvrdí, pričom nadšenie a zvedavosť u nej taktiež prevláda nad strachom, o nedočkavosti ani nehovoriac.

Všetkým budúcim mamičkám prajeme, aby si posledné dni ešte čo najviac užili. A okrem toho, pravdaže, najmä veľa zdravia im aj drobcom, ktorí už čoskoro prídu na svet!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk, Instagram | Foto: Instagram/bagarovamonika, domicibulkova, iversanns, luciamokranova, mia.bella.official