Televízia Markíza vypustila do éteru čerstvé dielo s názvom Najhorší týždeň môjho života. Komediálny seriál sľubuje divákom množstvo vtipných situácií, vzniknutých na základe pomotaných vzťahových nedorozumení len týždeň pred svadbou. Po odvysielaní pilotnej časti ale ľudia nezareagovali tak, ako by asi tvorcovia nového programu dúfali…

Snúbenci Marcel a Melánia odpočítavajú do sobáša posledné dni, no snaha o dokonalé prevedenie všetkých detailov končí obrovskou katastrofou. Napriek tomu, že sa v hlavných úlohách stretli naozaj veľké herecké hviezdy, úvodná epizóda želané ovocie zatiaľ nepriniesla.

najhorší tyžden

Kristína Svarinská, Roman Poláčik, Dominika Kavaschová, Jozef Vajda či Zdena Studenková – to sú mená, ktoré sa spoločne zišli na pľaci v rámci veselého seriálu natočeného podľa britskej predlohy. Opakujúce sa ukážky prilákali k obrazovkám tisíce záujemcov, poniektorí z nich dokonca po skončení prvej časti neváhali televízii zanechať štipľavé odkazy.

,,Najhorší film môjho týždňa. Ešte väčšiu kravinu nemohli natočiť,” sarkasticky poznamenala sledovateľka na sociálnej sieti. ,,Je to dosť prepadák, od markízy som čakala niečo lepšie,” súhlasne poznamenala iná žena. ,,Slovenský trapas,” znela ďalšia reakcia.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nespokojní diváci sa sťažovali predovšetkým na to, že v scenári údajne absentovali humorné scény, prípadne sa im nepáčilo, že seriál nápadne pripomína staré filmy z minulosti. A ako sa markizácka novinka pozdáva vám? Rady si prečítame vaše reakcie v komentároch na Facebooku.

Zdroj|Foto: Instagram/Tvmarkizaofficial