Populárna influencerka Zuzana Strausz Plačková sa pred pár týždňami odhodlala pre výrazné vylepšenie tela. Okrem odobratia neželaného tuku z oblasti bruška veľkou premenou prešlo aj jej pozadie. No hoci sa tmavovláska momentálne pýši krásne vytvarovanými a pevnými krivkami, priznala i nečakané komplikácie.

 

Plačková rozhodne nepatrí medzi ženy, ktoré by sa obávali negatívnych názorov okolia. Kráska si vo svete šoubiznisu razí vlastnú cestu a rovnakým štýlom pristupuje k úpravám svojho vzhľadu. Sebavedomá brunetka v uplynulom období absolvovala niekoľko estetických zákrokov na vychýrenej klinike, kde sa stala pravidelným návštevníkom.

Zuzana Plačková

Posledná operácia týkajúca sa korekcie pozadia si ale vyžiadala niekoľko týždňov rekonvalescencie, počas ktorých Zuzana na bazény či more nemohla ani len pomyslieť. Prvé zábery odhaľujúce výsledný efekt po zákroku tak prišli z dlho očakávanej dovolenky v Maroku, kde bývalá playmate hrdo tasí neprehliadnuteľné ženské zbrane.

Zuzana však musela neochotne priznať, že riziká spojené so zotavovaním sa po náročnom úkone trochu podcenila. „Už mi to mega chýbalo po operácii, i keď stále nie som fit a na večer som plavky vymenila znovu za sťahujúci komplet, keďže mi bruško trošku opuchlo,“ opísala problematickú situáciu počas pobytu v Marakeši.

„Keď mám povedať pravdu, moja blbosť a násilnosť dať si urobiť zákrok v lete, som to trošku podcenila kvôli teplu,” Zuzana priznala, že popri túžbe za dokonalým zovňajškom na niektoré veci vopred nepomyslela. Napriek tomu ale fanúšikov nezabudla uistiť, že svoje rozhodnutie “dať si spraviť zadok” určite neľutuje, pretože výsledok jej vraj za tú dočasnú bolesť a trápenie stojí.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/queen.plackova