Väčšine z nás sa s britskou hereckou hviezdou Emmou Watson spája čarodejnícka šprtka Hermiona z príbehu o Harrym Potterovi. Tomu bude možno už čoskoro koniec, jemná kráska sa totiž onedlho premení na princeznú Bellu z Disneyho rozprávky Kráska a Zviera. 

Máme dobré správy pre všetkých fanúšikov klasických rozprávok z dielne Walta Disneyho. Animovaný príbeh o plachej Belle, ktorá sa dostane do obrovského zámku, kde spozná škaredé Zviera a zamiluje si ho, sa dostane na filmové plátna. Už prvý trailer sľuboval magickú atmosféru, v týchto dňoch zverejnil portál Entertainment Weekly aj oficiálne fotky, z ktorých si hlavných hrdinov jednoducho zamilujete.

1

Na obrázkoch vidíme Emmu v kultových žltých šatách, ale aj v príznačnej modrej. Zahanbiť sa nenechal ani Dan Stevens, ktorý sa predstaví v úlohe Zvieraťa so škaredým zovňajškom, ale dobrým srdcom. Rozprávka nás má naučiť hľadať krásu vo vnútri človeka a nehnať sa za materiálnymi statkami či bohatstvom. Premiéra je stanovená na 17. marec 2017 a my sa už nevieme dočkať!

2 3 4 5 7Spomínate si na pôvodnú rozprávku?

Takto vyzerá prvý trailer na filmový remake s Emmou Watson

Foto: boredpanda, Twitter | Zdroj: Entertainment Weekly | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)