Pokrok v našej dobe stanovuje jasné pravidlá. Kto nejde s módou, nie je in. Štýlová značka Krato Milano ponúka exempláre šperkov, ktoré len tak ľahko hocikde nenájdete. Áno, možno sa chytíte za hlavu, ale tento výrobca ponúka na trhu šperky pre “bradáčov”.

Tak ako existujú rôzne sponky, vlásenky a ozdoby na korunku krásy pre ženy, tak tentokrát tvorcovia vymysleli niečo podobné pre chlapov. Je ním neobvyklý šperk, ktorý je uchytený na brade svojho majiteľa. Ide o exkluzívny tovar určený pre jednotlivcov, ktorí chcú nielen vyčnievať z davu, ale chcú byť dokonca niekoľko krokov pred ním.

Za týmto módnym výmyslom stojí značka Krato Milano. Prvá kolekcia je venovaná pánom, ktorí vyjadrujú svoju individualitu a výstrednú jedinečnosť, AVŠAK – sofistikovaným spôsobom. Táto kolekcia ozdôb sa skladá z kultových vzorov a tvarov, ako sú lebky, kotvy a klasické kryštály. Nakoľko sa komunita bradatých pánov neustále rozrastá, pravdepodobnosť úspechu tohto projektu je dosť vysoká.

Kolekcia pre bradatých pánov je zatiaľ k dispozícii vo forme predobjednávok na Kickstarter. Prvé nalodenie vyrobených skvostov je naplánované v decembri tohto roka, čo môžete využiť ako skvelý vianočný darček. Možno sa predsa len necháte inšpirovať… :)

Prvá kolekcia pre bradatých pánov

 

Zdroj: Boredpanda.com | Foto: Instagram