Šoubiznis Prvá FOTO! Monika Beňová je po 50-tke znovu TEHOTNÁ: Kto je otcom...

Prvá FOTO! Monika Beňová je po 50-tke znovu TEHOTNÁ: Kto je otcom dieťatka?

Takéto prekvapenie by čakal asi málokto! Do klubu tehuliek sa najnovšie pripojila 51-ročná europoslankyňa Monika Beňová, ktorá jediným príspevkom na sociálnej sieti vyrazila širokej verejnosti dych. Sympatická brunetka síce prezradila najdôležitejšie detaily o bábätku, no o otcovi zatiaľ zaryto mlčí. Kto by mal byť tým záhadným šťastlivcom?

Slávna slovenská poslankyňa Európskeho parlamentu, ktorá stála pri samotnom zrode politickej strany SMER – sociálna demokracia, sa raduje z najkrajšej novinky. Krátko po 50-tke si totiž vychutnáva čarovné obdobie požehnaného stavu, keďže má už o necelé štyri mesiace priviesť na svet druhého potomka.

Beňová má z prvého manželstva 30-ročného syna Martina, ten je pre ňu veľkou oporou. Neskôr tvorila dlhé roky pár s podnikateľom Fedorom Flašíkom, avšak tento zväzok napokon za neobjasnených okolností skončil. Popredná politička sa preto náhlym ohlásením o radostnom očakávaní postarala o poriadnu senzáciu!

Prvé slová nadšenej poslankyne

,,Čakáme dieťatko, dcérku, som v 6. mesiaci a cítim sa naozaj fantasticky. Tehotenstvo považujem za veľmi krásne a šťastné, a zároveň veľmi osobné a intímne obdobie v živote ženy,” Monika pripojila prvú fotku s ružovými dupačkami, prosiac ľudí o rešpektovanie súkromia rodinky.

Čo sa otca bábätka týka, jeho meno nateraz ostáva zahalené rúškom tajomstva. Podľa zistení portálu Pluska by sa malo jednať o 36-ročného advokáta Ľubomíra Klča, no táto informácia zostáva prominentnou tehuľkou zatiaľ nepotvrdená. Napriek tomu budúcej dvojnásobnej mamine srdečne gratulujeme a prajeme veľa zdravia!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Monika Beňová, Pluska.sk | Foto: Facebook/Monika Beňová