Po tom, ako na naše obrazovky zavítala telenovela Skrytá vášeň, mnoho Sloveniek zahorelo láskou k dlhovlasému fešákovi Juanovi. Jedna šťastlivka si však jeho srdce predsa len získala, i keď o pár rokov neskôr. Mario Cimarro (48) sa totiž zaľúbil do modelky Bronislavy Gregušovej (27), pričom po niekoľkých mesiacoch chodenia sa konečne spolu ukázali!

Minulý rok navštívil Mario Cimarro Slovensko hneď niekoľkokrát. Mnohí si preto mysleli, že sa do našej krajiny zrejme po uši zamiloval, pričom nikto v tom čase netušil, že sa jednalo o konkrétnu osobu. Telenovelový krásavec sa totiž zahľadel do finalistky Miss Slovensko z roku 2015 Bronislavy Gregušovej.

Dvojica sa ale spolu na verejnosti vôbec neprezentovala, len nedávno poslala do sveta signál o tom, že k sebe horí láskou, keď si na Instagrame vzájomne vymenila vyznania. Najnovšie tak príťažlivá Broňa poriadne prekvapila – vôbec po prvýkrát sa fanúšikom ukázala po boku svojho známeho kolumbijskeho partnera. Pozrite sa, ako im to spolu pristane!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Mario Cimarro

Zdroj/Foto: Instagram/mariocimarro,bronigregus