Akoby zázrakom Jasmina Alagič prežívala všetky tehotenské radosti i starosti so svojou sestrou Alexandrou, ktorá doposiaľ taktiež nosila pod srdcom dieťatko. Tomu je však koniec, zo Sašky sa totiž stala novopečená mamička!

Zrejme väčšina sestier by si priala, aby sa im podarilo otehotnieť v približne rovnakom období a mohli sa spoločne podieľať na výchove svojich drobčekov, ktorí by boli zároveň rovesníci. Ani najznámejšie slovenské dvojičky Twiins sa netaja tým, že by chceli priniesť na svet bábätko v tom istom čase. Jasmina a Alexandra tak majú obrovské šťastie!

 Jasmina Alagic

Kým Jasmina by sa mala stať maminou v letných mesiacoch, jej sestra Alexandra má už pôrodný boj za sebou, z čoho sa nesmierne teší celá família vrátane známej moderátorky a jej snúbenca Rytmusa. Prominentní zaľúbenci si už s novým členom stihli spraviť aj fotografiu, s ktorou sa pochválili s fanúšikmi na sociálnej sieti. Tí si rovnako ako my myslia, že z nich bude už čoskoro krásna rodinka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

,,SOM TETA!!! a nezmôžem sa na viac slov, iba že som nekonečné šťastná a milujem moju rodinu a nášho nového člena. TETKINA LJUBAV,” napísala k nádhernej snímke nadšená a dojatá raperova polovička, ktorá si na svojom malom synovcovi môže skúšať prvé mamičkovské povinnosti. Srdečne gratulujeme!

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic, rytmusking