Už je z nej pani Vinczeová! Najpopulárnejšia slovenská moderátorka Adela Banášová a tvár markizáckych Televíznych novín Viktor Vincze si v piatok 9.6.2017 povedali svoje ,,áno” v absolútnej tichosti v kostolíku vo Svätom Jure. Kým prvej svadby sa zúčastnila iba najbližšia rodina, dnes si dali novomanželia repete a vzali sa aj pred zrakmi svojich najbližších rodinných príslušníkov a priateľov.

Pre všetkých nedočkavých fanúšikov Vinczeovcov, ktorých zaujíma, ako vyzerala počas obradu krásna nevesta Adela Banášová, prinášame čerstvú fotografiu šťastných mladomanželov. Éterická moderátorka sa vydávala v jemných šatách s dokonalým make-upom a rozpustenými vlasmi, pričom Viktor zvolil tmavomodrý oblek s bielou košeľou a čiernou kravatou.

Ako to vyzeralo pred bránou kaštieľa v Tomašove

Video: Facebook | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)