A je to tu! Mohli sme celú noc prehliadať Facebooky či Instagramy všetkých hokejistov i potenciálnych hostí svadobnej veselice Gáboríkovcov, no nenašali sme (okrem paparazzi fotiek istého denníka) vôbec nič. Teraz je však všetkým tajnostiam koniec a TV JOJ zverejnila na svojej instagramovej fanpage prvú fotografiu šťastných mladomanželov!

Je tomu neuveriteľných šesť rokov, čo padla krásna tanečnica Ivana Surovcová do oka jednému z najúspešnejších hokejistov Slovenska Mariánovi Gáboríkovi. Dvojica sa počas tohtoročnej dovolenky na Kube zasnúbila priamo na pieskovej pláži a ani nie o päť mesiacov neskôr sa vzali v nádhernom prostredí kaštieľa v Tomášove. Ako sa zdá, Gáboríkovci uvalili na svoju prísne stráženú svadbu ,,fotkové embargo”, a tak sme sa prvej snímky dočkali až po viac ako 24. hodinách od vyslovenia ich životného ,,Áno”. A že boli skutočne nádherní musíte uznať aj vy samé. Mladomanželom srdečne gratulujeme! :)

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)