Je to priam neuveriteľné, no od prvej česko-slovenskej Superstar už uplynulo 7 rokov. Za ten čas sa z nenápadného chlapca z Ostravy, ktorý súťaž vyhral, stal uznávaný spevák a práve dňa 1.1.2016 aj čerstvý otec!

Martin Chodúr, ktorý tvorí pár s o 16 rokov staršou partnerkou Ivonou Selníkovou, sa stali na Nový rok rodičmi. Dvojici sa narodil synček, ktorého pomenovali po hrdom otcovi, Martin. Spevák neskrýval nadšenie a o radostnú novinu sa podelil aj s fanúšikmi na sociálnej sieti: ,,A už sme traja! Martinko sa nám narodil dnes o 15,09 hod., váži 3,5 kg a meria 50 cm. Ivonka i maličký sú v poriadku. Budem rád, keď sa budete tešiť s nami. Váš Martin.”

125

Foto: Facebook, Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)