Kým na Slovensku sa pomaly ,,nevieme dočkať” arktických mrazov, niektorí si prečkanie zimy krátia vycestovaním do teplých krajín. Jednou z cestovateliek je aj slovenská popová diva Dara Rolins, ktorá pred vločkami a ľadom ušla na slnečný ostrov!

Prečo mrznúť, keď si môže užívať slnko, piesok a more? Módnej ikone a speváčke Dare Rolins sa zrejme nechce každé ráno zoškrabávať námrazu zo zamrznutých okien auta, a tak si s dcérou Lolou zbalila kufre a utiekla na exotické Bali. Iba pred pár dňami informovala všetkých svojich fanúšikov, že nutne potrebuje ,,vitamín more” a dnes si už krásna blondínka ,,váľa útle šunky” na anjelskom ostrove. Práve tu si užíva dokonalý oddych, vypnutie od reality a vstrebávanie novej energie. Waaaa, Dara, v dobrom ti závidíme! :)

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)