Minulý rok o takomto čase bojovala o výhru 75-tisíc eur aj prostoreká Nikol Fridrichová. Na aktuálne dianie vo Farme 13 sa teraz Niki prizerá už len cez televíziu. Koho by zo zostavy súťažiacich najradšej poslala domov?

Po poslednom dueli, v ktorom nad Monikou Fabou zvíťazila Nikola Luna Baleková, sa na statku strhla menšia dráma. Súťažiaci totiž po návrate z arény očakávali hody, aké boli poväčšine zvykom v predchádzajúcich sériách. Namiesto nich si našli iba rybu so šalátom.

Na mäsové dobroty sa tešili najmä páni, ktorí majú jednoduchých farmárskych pokrmov plné zuby. Najväčšie sklamanie a zlosť nastala u Miroslava Pajtáša. Miro pri pohľade na stôl prejavil svoje agresívnejšie ja, v rámci čoho nevynechal ani vulgarizmy. TV Markíza sa tak opýtala svojich fanúšikov na Instagrame, či si myslia, že bola fešákova reakcia prehnaná. Medzi reakciami sa našiel aj komentár od exfarmárky Nikoly Fridrichovej.

,,Mirko by mal ísť hlavne domov čím skôr,“ myslí si influencerka. Tá svojimi slovami narážala možno aj na skutočnosť, že z Anglicka dáva o sebe pravidelne vedieť trénerova priateľka, tvrdiaca, že fiitnessákov vzťah so Stankou je súčasťou scenára.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

nikol fridrichova

Zdroj/Foto: Instagram/farma.markiza, nikki_fridrich