Na koľkých instagramových profiloch sa objaví vaša fotka? Spočítajte všetky svoje kamarátky a ich kamarátky a zistíte, že nie je vo vašich silách sledovať celý virtuálny svet, ktorý ale stále sleduje vás. O to prekvapenejšia môžete byť, ak sa vaša fotka zjaví práve na tomto profile. A dokonca ju tam dá váš partner.

Instagramový profil „Honest Couple“ je plný fotiek štastných párov. Nenechajte sa ale oklamať pozlátkom. Ak sa začítate do jednotlivých komentárov, rýchlo prídete na to, že toto miesto je určené pre osoby, ktoré nie sú spokojné s partnerom alebo so vzťahom celkovo. Ľudia sa tu doslova na svoje polovičky žalujú a ostatní sa ochotne zapájajú do diskusií. Niekomu asi pomáha, keď vie, že nie je jediný na svete, kto má problémy. Alebo je to celé inak a zo šťastných párov si len niekto strieľa?

Čo všetko k fotkám napísali?

Dievčina je so svojím priateľov vcelku spokojná. Ich vzťah má len jeden malý háčik. Zistila, že viac ako jej vyvolený sa jej páčia iné dievčatá.

Mladý muž rozmýšľa o istých následkoch svojho konania: „Včera mi praskol kondóm a ja nedokážem myslieť na nič iné.“

Ďalší muž je vďačný svojim predchodcom, ktorí sa k jeho vyvolenej správali neslušne, pretože jemu stačí byť priemerný, aby si ona myslela, že je jej hrdina.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Títo dvaja sú spolu už veľmi dlho a partner si uvedomuje, že nikoho iného ani nepriťahuje. Keďže nechce zomrieť sám, uznáva, že dievčina je lepšia ako nič.

Čerstvého otecka zase trápi, že partnerka po narodení potomka už o neho neprejavuje záujem.

Či už sú tieto sťažnosti a priznania reálne alebo nie, množstvo komentárov pod každým jedným z nich svedčí o tom, že zábava na úkor druhých ľudí stále chutí.

Zdroj/Foto: Instagram/honestcouple