Lukáš Stanislav a Xénia Gregušová sa spoznali v šou Farma 12, ktorú sa pôvabnej blondínke dokonca podarilo vyhrať. Po opustení markizáckeho statku dvojica svoje kamarátstvo posunula na vyššiu úroveň a začala tvoriť pár. 

Charizmatickí exfarmári spolu žijú v Žiline a doteraz to vyzeralo tak, že im to naozaj klape. Keď však tanečníčka svojmu partnerovi oznámila, že sa prihlásila do reality show Survivor a odcháza do Dominikánskej republiky, nad ich vzťah sa vzniesol menší mráčik.

xenia a lukas

Priateľ sa môjho odchodu trošku obáva. Zo začiatku nebol veľmi nadšený, ale verím, že časom to bude lepšie a odídem s tým, že ma bude podporovať,“ prezradila Xénia pre Plusku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Bývalému futbalistovi sa totižto nepáči, že svoju priateľku neuvidí poriadne dlhú dobu. „Je asi prirodzené, že som sa z toho veľmi netešil, veď kto by sa tešil z toho, že mu odchádza na 3 mesiace niekto, koho miluje. Opýtajte sa sami seba, či by vám nebolo smutno, ak by vám odchádzal blízky človek alebo láska niekam na dlhý čas,“ zdôveril sa Luky.

survivor

xenia

Foto/Zdroj: pluska.sk, Instagram/xenia_gretusova