Dlhoočakávané finále televíznej šou s názvom Česko Slovensko má talent je úspešne za nami. Po dlhých minútach plných napätia sme sa konečne dozvedeli meno nového víťaza, ktorým sa stala mladá a nadaná hudobníčka Nikoleta s hrou na bicie. 

Počas živého prenosu, kedy mali diváci možnosť podporiť svojho favorita formou SMS hlasovania, sa diváci pobavili pri jednom skutočne trápnom momente. Moderátor sa totiž preriekol pred finálnym rozstrelom a prezradil meno víťaza skôr, než to bolo oficiálne potvrdené. Tento záznam si môžete pozrieť >>>TU<<<.

Faux pas s vyhlásením výsledkov však nebol jediným problémom, ktorý v daný večer kompetentných potrápil. David Gránsky totiž priznal problémy odohrávajúce sa v zákulisí len pár minút od začiatku živého prenosu počas finálového kola.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Po desiatich minútach mi do ucha prehovoril režisér: Je to v háji. Musíme ukončiť prenos,“ David opisoval nervydrásajúce chvíle. Dôvodom mali byť pritom technické problémy. „Skúste to chvíľu naťahovať a potom uvidíme,“ moderátor tlmočil pokyny, ktoré s Lujzou dostávali do uší, čo malo Davidovi privolať poriadnu dávku adrenalínu.

Nakoniec ale všetko dobre dopadlo a po kvalitných vystúpeniach sa na pomyselný stupienok víťazov postavila malá Nikoleta, ktorá už dokonca aj prezradila, na čo minie vysnenú sumu 50 tisíc eur. Viac sa dočítate v článku po kliknutí >>>SEM<<<.

Foto: Instagram/ David Gránský, TV JOJ

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.