Známy prominentný párik Erika Judínyová a Štefan Skrúcaný majú za sebou viac než dekádu spoločného života, pričom ich rodinka sa pred dvomi rokmi rozrástla o vysnívané dieťatko Ellu. Avšak v poslednej dobe si manželia na seba hľadali čas len veľmi ťažko. 

Nie je všetko zlato, čo sa blyští. Erika Judínyová a Štefan Skrúcaný sú síce zohraná dvojica a aj vo vyššom veku majú starostlivosť o 2-ročnú princeznú zvládnutú, no veľa priestoru na spoločný oddych im neostáva.

Tvár zákulisnej šou Smotánka sa teraz prostredníctvom sociálnych sietí zdôverila, že jej pán manžel sa kvôli akciám takmer nezastaví.

,,Tak konečne už aj po Števkovom pracovnom blázninci – 12 eventov za 13 dní, lebo zo slušnosti nevie povedať „nie,“ začalo aj pre nás to naozajstné leto,“ napísala na Instagram 51-ročná mamička. A hoci populárny otecko do rodinnej kasy prinesie peniažky, ktoré sa istotne budú hodiť i na budovanie ich hniezdočka vo vychýrenej časti hlavného mesta, známa markizáčka si plánuje doma spraviť poriadok, aby mala partnera po svojom boku častejšie.

,,Asi mu budeme musieť nájsť manažéra, aby sa nám „tata“ trošku viac šetril,“ dodala Erika k pracovnej vyťaženosti 62-ročného moderátora.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/erikajudinyova | Foto: TV Markíza, TV JOJ