Uplynulé dni žila anglická veľmoc významnou udalosťou. V paláci sa totiž oslavoval krst nedávno narodeného Archieho, čo sprevádzalo aj slávnostné fotenie. Jeden zo záberov však ukrýva detaily, ktoré mali prezradiť skryté problémy medzi členmi rodiny!

Internet zaplavila spoločná fotografia kráľovskej rodiny z krstu syna Mehan Markle a princa Harryho. Na danej snímke môžeme okrem hrdých rodičov vidieť aj princa Williama s jeho manželkou Kate Middleton. Práve postoj ich tiel má prezrádzať prvé negatívne znaky.

Podľa odborníčky na reč tela má totiž pozícia rúk naznačovať nielen rozpačitosť, ale i nepríjemnú atmosféru v sále. Túto teóriu má potvrdzovať aj samotná pozícia “skrčenej Kate”, ktorá pôsobí, akoby chcela z miestnosti ujsť hneď po cvaknutí fotoaparátu.

Problémy medzi Meghan a Harrym?

Meghan a Harry majú na rozdiel od svojich blízkych pôsobiť uvoľnene. V zahraničných médiách však vyvolala rozruch poloha princovej nohy, ktorá má naznačovať odklon od jeho manželky. Za týmito problémami môže stáť i nedávna kauza, kedy vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu neskryli pred davom ľudí hádku. Video nájdete >>>TU<<<.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: Twitter