Bývalý anjelik Victoria’s Secret, Miranda Kerr, sa so svojim partnerom Evanom Spiegelom zasnúbila minulý rok v lete. So svojou osudovou láskou vtedy tvorila pár iba necelý rok, a hoci už prebehli zásnuby a dvojica pomaly chystá svadbu, k najväčšiemu kroku medzi snúbencami ešte neprišlo. Prečo čakajú?

Miranda Kerr je zasnúbená so zakladateľom Snapchatu, miliardárom Evanom Spiegelom, ktorý je od nej mladší o sedem rokov. Na dnešné časy však nie je zvláštnosťou vekový rozdiel medzi snúbencami, ale to, že spolu ešte nemali pohlavný styk. Miranda to priznala v rozhovore pre The Times. Spiegel je totiž konzervatívny kresťan, ktorý chce mať intímnosti až po svadbe. Miranda taktiež priznala, že nepoužíva žiadnu antikoncepciu a čakajú až do veľkého dňa D.

Kým Evan je veľký konzervatívec, Miranda sa už stihla vydať a rozviesť s hercom Orlandom Bloomom a porodiť syna Flynna, ktorý má dnes šesť rokov.

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)