Dara Rolins síce pôsobí v šoubiznise už nespočetne veľa rokov, no na jej výzore sa to akosi neodráža. Aj večne mladá a krásna blondínka sa ale občas pozastaví nad svojou vizážou, ktorá je pre mnohé ženy inšpiráciou. Kedy sa obľúbená speváčka zamýšľa nad vlastným telom a čo to robí s jej psychikou?

Niektoré z vás si určite budete pamätať časy, kedy Dara Rolins oslovovala každú nedeľu publikum blogom Život Podľa Dary. Odvtedy už prešli neuveriteľné 4 roky a hoci sa sympatická kráska k písaniu duchaplných príhovorov vrátiť neplánuje, vo svojom poslednom príspevku na Instagrame si na toto obdobie zaspomínala. ,,Voľný čas je stále vzácnejší, ale keby som vrátila čas, myslím, že by som dnes postla túto moju nedeľnú úvahu,” píše na začiatku odkazu.

,,Ženy, ako dlho vám trvalo, kým ste si uvedomili, čo riešia muži a čo riešime iba my ženy? Napadlo mi to v súvislosti s telefonátom s mojou kamoškou, ktorá behom korony pribrala pár kíl a domnieva sa, že týmto definitívne prestala byť pre mužské oko príťažlivá. Citujem: Jej hodnota na trhu poriadne klesla,” Darinka dostáva svojich sledovateľov do problematiky, ku ktorej sa rozhodla vyjadriť, aby povzbudila veľkú skupinu žien, mysliacich si, že s pár kilami navyše ich se*apil klesá.

Dara Rolins merch

Pri pohľade na rodáčku z Bratislavy by nie jeden konštatoval, že sympatická interpretka na svojej postave nemôže nájsť nedokonalosť, i keby hľadala akokoľvek dôkladne. No opak je pravdou. ,,Klamala by som, keby som nepriznala, že jej myšlienkovým pochodom rozumiem, aj keď nesúhlasím. Moje povestné 3 kilá hore dole dokážu aj v tej mojej šiške urobiť neplechu. Ale úprimne? Riešim to paradoxne iba vo vzťahu pracovnom. Javisko, kostýmy, fotenie – veci, čo súvisia s mojou profesiou,” uvádza Dara.

,,Pokiaľ ide o našu váhu 3 až 5 kíl plus, pri ktorých my ženy začíname zvažovať samovraždu, muži ich naozaj neriešia, nevidia, necítia. A ešte jeden fatálny poznatok – pokiaľ akýkoľvek chlap rieši vašu vrásku alebo pár kíl hore, terorizuje vás tým, problém má on, nie vy. Zvoliť tento druh rovnice pre výpočet našej hodnoty môže fakt len primitív a ten si predsa vašu pozornosť nezaslúži,” dodáva na záver obľúbená speváčka, s čím môžeme len súhlasiť. Hlavu hore – všetky sme krásne!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/dararolins_vermi