Spomínate si na tancujúceho milionára Gianluca Vacchiho? Asi zbytočná básnická otázka, na horkokrvného Taliana sa len tak zabudnúť nedá. Napriek veku 51 rokov a neprehliadnuteľným šedinám bol totiž pohľad naňho stále pastvou pre oči, až doteraz.

Gianluca Vacchi sa ako neznámy postarší pán preslávil tanečným videom s vtedajšou priateľkou Giorgiou Gabriele. Svet zaujal natoľko, že sa zrazu oňho začali všetci zaujímať a jeho fotky zaplavili mediálne plátky. Poslednú dobu bolo ale okolo jeho osoby akosi potichšie. Zrejme preto sa Talian rozhodol, že spraví rozruch.

Potetovaný štramák sa zapojil do výzvy Kiki dance, v rámci ktorej sa ľudia snažia čo najlepšie zatancovať na pieseň od Drakea. Gianluca však vsadil na trošku netradičnejší outfit – obliekol si dámske plavky a na nohy natiahol podpätky, čím zabil všetok svoj doterajší se*epíl, ktorý z neho vyžaroval. Jedným slovom – katastrofa!

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)