Muž, ktorý dokázal robiť so ženami divy! Minulý čas sme použili zámerne, keďže Channing Tatum už ani zďaleka nie je ten namakaný týpek, ktorého poznáme z filmov Magic Mike či Step Up. Pozrite sa, ako vyzerá dnes!

Channing Tatum bol kedysi vnímaný ako synonymum dokonalého muža, ktorý keď zavrtel bokmi, ženy pri pohľade naňho nevedeli zatvoriť ústa. Povestné namakaného telo známeho filmového tanečníka je už dnes ale minulosťou.

Channing Tatum

Hviezda snímok Magic Mike či Step Up si aktuálne užíva čerstvú lásku, a to po boku talentovanej speváčky Jessie J, s ktorou sa dal dokopy len pár mesiacov po tom, než sa takmer po 9-tich rokoch manželstva jeho cesty rozišli s Jennou. Aj to je možno dôvod, prečo sa ešte donedávna vysekaný Channing začal zaobľovať.

Paparazzi fotografom sa totiž Tatuma podarilo zachytiť, ako si v spoločnosti priateľov, novej priateľky a aj malej dcérky vychutnáva dovolenku v Mexiku. Jeho snímky v plavkách však už ani zďaleka nie sú také rajcovné než v časoch, kedy zo seba strhával kusy oblečenia či tancoval v daždi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Channing Tatum dnes

 Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: wpblink.com, fansshare.com, festivalwallpaper.com