Sympatický herec je často označovaný za slovenský s*xsymbol a fanúšičky ho jednoducho zbožňujú. Janko sa pýši vypracovaným telom, na ktorom pravidelne maká v posilňovni. Avšak nedávno musel umelec zmeniť svoje návyky.

Pri pohľade na rodáka z Banskej Bystrice si okamžite všimnete jeho svalnatú postavu a, samozrejme, úsmev, ktorý Koleník rozdáva všade, kam vojde. Nielen kvôli príťažlivej vizáži, ale aj vďaka charizme a vystupovaniu má Janči na sociálnych sieťach mnoho followerov poctivo sledujúcich každý jeden jeho krok.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Avšak viacerí si už podľa fotografií mohli všimnúť, že sa so známym Slovákom niečo deje — televízna hviezda totižto musela znížiť svoju váhu kvôli novému markizáckemu seriálu, kde stvárňuje hlavnú postavu.

,,Schudnúť pre mňa nie je problém. Na dva mesiace som zmenil typ cvičenia a upravil stravu. Schudol som 5 – 6 kíl. Je to náročná rola, cvičiť už teraz nestíham, takže to udržiavame. Vždy, keď chce odo mňa produkcia zmenu môjho hereckého stereotypu, je to len obohacujúce a túto úlohu som prijal aj preto,“ vysvetľuje 41-ročný fešák. O aký projekt ide, Janko zatiaľ neprezradil.

jan kolenikjan kolenik

Zdroj/Foto: markiza.sk,Instagram/jan_kolenik