Ak pri niektorom slovenskom hercovi ženy lapajú po dychu, tak je to rozhodne Janko Koleník. Rodák z Banskej Bystrice má okolo prsta obtočené mladé slečny, ale aj staršie dámy, ktoré sa vždy rady pokochajú pohľadom na známeho fešáka.

Ján Koleník sa dostal do širšieho povedomia vďaka postave drsného mafiána Marcela ‚Masláka‘ Masloviča v legendárnom Paneláku, ktorú stvárňoval celých desať rokov. Tento rok sme Banskobystričana mohli sledovať hneď v troch projektoch – seriáloch Druhá šanca a Ultimátum a tanečnej šou Let’s Dance, kde skončil ako kráľ tanečného parketu.

Avšak pánbožko dal Banskobystričanovi do vienka nielen umelecký talent, ale aj veľký se*epíl. Ženy všetkých vekových kategórií tak idú z herca do kolien – o to viac, keď sa ukáže bez trička. Pri Jankovej snímke z bazéna, ktorú zverejnil na Instagrame, sa nezdržala komentára ani jedna staršia pani.

,,No ja mám 65 rokov, chlapi už ma nechávajú kľudnou, ale tento chlap ma kľudnou rozhodne nenechá,“ priznala rozkokošená fanúšička v dôchodkovom veku. A veru sa jej nemožno čudovať, 42-ročný Janko je poriadny kus!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/jan_kolenik