Nech zdvihne ruku tá, ktorá ešte nevidela Koleníka hore bez! To sme si mohli myslieť, žiadnu ruku nevidíme. Tvorcovia slovenských seriálov presne vedia, na akú strunu zahrať, aby sme od televízie nedokázali odísť ani počas reklamy. Veď čo ak sa Janko opäť objaví?

Aj keď už Janka Koleníka videla bez trička asi každá, talentovaný slovenský herec je skutočnou pastvou pre oči. Slintali sme nad ním pri nekonečnom “Paneláku”, kde si zahral drzého mafiána a záletníka Masláka, aj v zaľúbenej “Zoo”, v ktorej pomotal hlavu nielen Dominike, ale aj jej mladšej sestre Lucii, či v akčnom seriáli “Za sklom”, v ktorom sa postavil na druhú stranu zákona a bojoval proti “tým zlým”.

A slintáme nad ním aj teraz, pri prezeraní fotografií z natáčania nového seriálu televízie JOJ “1890”, ktorý sa nesie v historickom duchu. Doteraz nám stačili snímky v krásnych dobových róbach, ale priznajme si, že polonahý Janko lahodí oku o čosi viac. Elegán s vytočenými fúzikmi a vypracovaným hrudníkom, ktorého by chcela mať doma nejedna z nás.

Foto: Instagram