Ku skupine mužov, ktorí so svojím imidžom počas života veľmi neexperimentujú, patrí aj športovec Marián Gáborík. V novembri však známy hokejista vždy spraví výnimku a inak tomu nie je ani tentoraz.

Bývalá hviezda NHL preferuje krátky strih a decentné strnisko, ktoré z času na čas prerastie do krátkej brady. Na začiatku novembra ale Marián prekvapil novým imidžom – na Instagrame sa ukázal s fúzikmi!

marian gaborik

Viaceré fanúšičky pri pohľade na slovenský se* symbol zaplakali a športovcovi napísali, aby dal porast okamžite dole. To sa ale nestane, nakoľko za Mariánovou premenou stojí silné posolstvo.

,,Počas tohto mesiaca november zvýšme povedomie o zdravotných problémoch mužov, ako je rakovina prostaty, rakovina semenníkov a mužské samovraždy…“ odkázal fanúšikom Majo, ktorý sa prostredníctvom novej vizáže zapojil do kampane Movember. Tá siaha do roku 2003, kedy sa dvaja kamaráti na pive rozhodli oživiť kedysi populárne fúzy, pričom svojej myšlienke chceli dať hlbší význam. Začali tak šíriť osvetu o mužskom zdraví vrátane prevencie rakoviny.

Do kampane sa môžete zapojiť i vy, a to tak, že vyzvete svojich mužov, aby sa nebáli navštíviť urológa. Motivujte ich k preventívnej prehliadke, ktorá im môže zachrániť život.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

marian gaborik

Zdroj/Foto: Instagram/mgaborik12