Kde sa pominul ten peknučký týpek z komédie Vo štvorici po opici či príťažlivý rebel z minuloročného trháku Zrodila sa hviezda? To si zrejme poviete pri pohľade na najnovšie paparazzi zábery Bradleyho Coopera, na ktorých by ste slávneho herca možno ani nespoznali.

Kým v kariérnej oblasti žal Bradley Cooper vďaka filmu Zrodila sa hviezda jeden úspech za druhým, v súkromí sa mu vzťah s modelkou Irinou Shayk zatiaľ rúcal ako domček z karát. Ich kríza, o ktorej sa dlho pošepkávalo, pričom v nej vraj mala prsty hercova filmová parťáčka Lady Gaga, napokon vyústila do rozchodu.

a star is born

Napriek tomu, že sa všetci domnievali, že po Cooperovom odchode od matky jeho dcérky Ley De Seine sa dá fešák dokopy práve so svetoznámou speváčkou, s ktorou mal dokonca splodiť i dieťa, sa zdá, že išlo len o fámy.

lady gaga bradley cooper

Pred pár dňami bol totiž 44-ročný Američan paparazzi fotografmi zachytený na pláži v Malibu v spoločnosti svojej maličkej princezničky a podľa záberov aktuálne vôbec nevyzerá tak, akoby zdieľal lásku s nejakou ženou.

Okrem toho Bradley vyťahaným outfitom v kombinácii so strapatými vlasmi a hustými fúzmi, akými sa v minulosti pýšili nemeckí herci pre dospelých, svoju nálepku ženského se* idola nateraz určite pochoval.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Twitter, Instagram/ladygaga