Pred viac ako 20-timi rokmi zavítal na Slovensko seriál Krok za krokom, ktorý si dodnes drží status jedného z najobľúbenejších sitcomov všetkých čias. Jednou z hlavných hrdiniek bola príťažlivá mamina Carol, tá sa však od poslednej klapky poriadne zmenila!

Seriál Krok za krokom sa začal v Amerike vysielať v roku 1991, pričom krátko nato sa príbeh o bláznivej rodinke objavil aj na Slovensku. Sympatický párik so 6-timi deťmi, ku ktorým neskôr pribudol ešte siedmy súrodenec, si získal srdcia ľudí natoľko, že ho televízie dodnes reprízovali niekoľkokrát – aktuálne ním divákom spríjemňuje prázdniny i TV Markíza.

Okrem iných si v úspešnom sitcome zahrala herečka Suzanne Somers, ktorá počas všetkých 160-tich epizód predstavovala rolu mamy Carol. A hoci sa v čase natáčania blondínkin vek pohyboval okolo čísla 50, Američanka oplývala obrovským šarmom a se*epílom – namäkko z nej boli dokonca aj mladšie ročníky.

Dnes má Suzanne 72 rokov a za sebou niekoľko očividných zákrokov. Za mladistvým vzhľadom hviezdy Krok za krokom ale možno stojí i skutočnosť, že stále žije aktívnym se*uálnym životom – ako sa sama vyjadrila, so svojím manželom Alanom Hamelom si užívajú občas niekoľkokrát za deň. Napriek tomu, že na svoj vek vyzerá blondínka skutočne zachovalo, od Carol z obľúbeného rodinného sitcomu je jej súčasná podoba na míle vzdialená, nemyslíte?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/suzannesomers, fanpop.com