To, že sa väčšina malých slečien túži stať princeznami, nie je žiadny mýtus, ale fakt. V realite však princezné žijú život plný obmedzení a striktných pravidiel, ktoré vôbec nie sú závidenia hodné. Maghan a Kate si navyše musia spolu s ostatnými členmi britskej kráľovskej rodiny odriekať i jednu veľmi chutnú potravinu.

Život v Buckinghamskom paláci rozhodne nie je kráľovský. Členovia rodiny na čele s Alžbetou II. musia dodržiavať rôzne nezmyselné nariadenia, pričom do nich spadá aj prísny zákaz konzumácie potraviny, bez ktorej si niektoré jedlá ani nevieme predstaviť.

Reč je o aromatickom cesnaku – kráľovná ho vraj doslova nemôže vystáť rovnako ako cesnakový dych. Všetci rodinní príslušníci sa preto tejto zeleniny museli vzdať a rovnako tak i všetkých pochutín, v ktorých je obsiahnutá. Privátny šéfkuchár sa vyjadril, že nikdy sa v kuchyni nepripravuje nič cesnakové a s cibuľou musia tiež narábať veľmi jemne.

Ak by ste si ale mysleli, že si môžu princovia Harry a William spolu s manželkami Meghan a Kate pochutiť napríklad na fajnových hriankach potretých cesnakom aspoň mimo prítomnosti prísnej Alžbety, musíme vás vyviesť z omylu. Kráľovnin zákaz, vzťahujúci sa na jedenie všetkého cesnakového, platí dokonca aj v zahraničí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: elle.com | Foto: YouTube, Instagram/theroyalfamily