Už je z nej veľká slečna! Dara Rolins (46) sa netají tým, že je na svoju jedinú scéru Lauru Homolovú (10) patrične hrdá. Najnovšie však speváčka prezradila, že už čelí aj každodenným starostiam spojeným s výchovou dospievajúceho dievčaťa. 

Dcéra Dary Rolins je súčasťou sveta kamier, maskérov či médií doslova už odmalička. Zrejme práve preto sa hudobná ikona nebojí zverejňovať jej fotografie na sociálnych sieťach, kde mladá Lola získava stovky pozitívnych komentárov týkajúcich sa jej výzoru od úplne cudzích ľudí. Podľa mnohých z nich by sa dokonca mohla živiť napríklad aj modelingom.

Ako sa však zdá, Laura od tohto módneho odvetvia nemá príliš ďaleko. Rolins totiž najnovšie priznala, že svoju dcéru prichytila pri kradnutí kozmetiky. „Priznávam, kradne. Vždy, keď mi niečo chýba, tak si hovorím kde to je… a potom si hovorím, idem sa pozrieť vedľa do kúpeľne k Laure,“ uviedla samotná Dara s úsmevom na perách.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

To, že má len 10-ročná Laura blízko k make-upu ale vôbec nevidí ako niečo zlé. „Nepreháňame to a ona tiež preferuje tú prirodzenosť,“ objasňovala Rolins. Na záver dokonca dodala, že Loline výsledné “look-y” vôbec nevyzerajú zle – práve naopak.

Vie sa veľmi pekne namaľovať,“ speváčka vychválila svoju milovanú dcéru. K tomuto zameraniu však známe dievčatko nemal nikto priúčať. Všetky triky a znalosti si vraj Laura naštudovala úplne sama pomocou tutoriálov na YouTube, ktoré si občas pozrie. Ktovie, možno sa nám pred očami rodí druhá Lucid. ☺️

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Dara Rolins

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.