Rodák z Považskej Bystrice sa pravidelne objavuje v seriáloch či filmoch a fanúšikovia ho na obraze jednoducho milujú. Avšak teraz sympatický herec šokoval verejnosť, keď sa v médiách začali objavovať zábery, na ktorých je Marián Mitaš schudnutý a bez vlasov. Čo stojí za touto premenou?

42-ročný fešák aktuálne hviezdi na JOJke v programe Nemocnica, kde stvárňuje doktora Adama Ondruša. Avšak Marián Mitaš pôsobí aj v Čechách a práve u našich susedov nakrúca nový film Němá tajemství.

marian mitas

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kvôli úlohe Martina, ktorého hrá v pripravovanej novinke, sa Marián musel zbaviť 10-tich kilogramov a oholiť si vlasy. Keďže ako veterinár mal vážny úraz hlavy, polovicu tela má ochrnutú a leží len na posteli.

,,Tá moja postava tým, že je pripútaná na lôžko po dobu zhruba pol roka, ochabuje mu svalstvo, nechutí mu jesť, tak, samozrejme, chudne. Takže aj ja som musel zhodiť. Chodil som posilňovať, behať a jazdil som na bicykli. Musel som si, samozrejme, upraviť aj jedálniček s výživových poradcom. Celé to skončilo pri krabičkách,“ prezradil umelec pre extra.cz.

marian mitas marian mitas marian mitas

Foto/Zdroj: extra.cz, joj.sk, Facebook/Nemocnica