Milé dievčatá, určite ste rovnako ako ja kedysi dávno, premýšľali nad tým, aké to majú tie “naaranžované bábiky” v zlatých klietkach jednoduché: stačí byť pekná a zbaliť bohatého čáva. No nie všetko zlato (a diamanty) sa ale blyštia. Vypracovala som pre vás 12 bodov pre spoločníčky – profesionálky začiatočníčky až mierne pokročilé, ktoré si musíte osvojiť, ak chcete byť prvotriednou milenkou a partnerkou svojho “macka”. S týmto návodom to pôjde ako po masle! Pripravené?

 

Macko je len jeden

Nebudeš mať iných mackov okrem neho, pretože by ti na to mohol prísť a mohla by si skončiť prinajlepšom s monoklom pod okom. Neflirtuj, nechatuj, nezoznamkuj, nereaguj a nepozeraj na iných chlapov! Macko to nemá rád! Uvedom si, že ty si jeho drahá luxusná hračka a mackovi sa nepáči, keď sa s jeho hračkou chce hrať niekto iný. To je neprípustné! A hlavne: taká „hračka“ klesá na cene. Buď mu verná a všetkých chlapov naokolo ignoruj. Stúpaš tak na cene, cica, vieš?!

Buď stále upravená

Ráno vstaň o niečo skôr ako on a urob si vlasy, aspoň základný make-up, vyčisti si zúbky, moja, nech mu nesmrdíš. Keď sa zobudí, nech vidí supersexicu v zvodnom negližé z jeho najtajnejších snov. Budeš pre neho múza, ktorú nikdy neopustí a minie na teba veľmi veľa šuchotavých euríčok. A to chceme, vieš?! :-)

Buď vždy pripravená uspokojiť jeho potreby

Neboj sa, keď budeš vedieť, ako na neho, čo sa časom určite naučíš, nebude to žiadna drina. Možno to bude miestami mierne (či viac) odporné, ale tých pár minút sa dá zvládnuť. Mysli na kabeločky, topánočky, ktoré ti za tento se* kúpi a na tú dovolenku, kde si spravíš táááák veľa selfíčok, ktoré keď uvidia všetky tie tvoje „kamošky“ na Facebooku, tak ich roztrhne od závisti! ❤

Reprezentuj ho

Macko chce, aby mu ťa všetci ostatní závideli. Obrovský výstrih, suknička či krátke šatočky a vysoké opätky sú tvoja pracovná uniforma. Vždy s dokonalými vlasmi, make-upom, perami a nechtami. Každý outfit s ním ale konzultuj, či to nie je pre neho „príliš“. Obliekaj sa tak, ako sa jemu páči.

Nikdy sa nesťažuj

Macka to otravuje! Tvrdo pracuje, aby mohol mať dostatok euríčok na všetky darčeky pre teba a všetky tie autíčka, domčeky, wellnessíky a dovolenočiky. To posledné, čo potrebuje, je počúvať ufňukanú cicu vedľa neho. Samozrejme, že si ešte viac zničená ako on zo všetkých tých manikúr, salónov, shoppingov a stylingu, ale jeho s tým rozhodne nezaťažuj. Pamätaj, že jeho to nezaujíma a unavuje!

Macka vždy pozorne počúvaj

Nechaj „vyplakať jeho malú chlapskú dušičku“. Nechaj ho posťažovať si a keď dohovorí, používaj frázy, ako „no to je ale hrozné“, „ešte že si taký šikovný“. Ak sa ti snaží niečo vysvetliť, tvár sa, ako keď kamoška rozpráva o novom štýle líčenia – že je to veľmi zaujímavé, počkaj, kým dohovorí a povedz mu niečo ako „no to je naozaj veľmi zaujímavé a poučné“. Nezáleží na tom, či si to pochopila, čo hovorí, vždy sa tvár chápavo a vrúcne.

Macko má vždy pravdu

Ak ti macko niečo hovorí, vždy mu daj za pravdu a nebojuj s ním. Súhlas s ním za každých okolností a radšej prejdi na ďalší bod, v ktorom ti za to, že si tento splnila, rád vyhovie.

Pýtaj si darček, kedykoľvek je to možné

„Potrebovala by som novú kabelku,“ „na tú zajtrajšiu párty si nemám čo obliecť,“ „zlomil sa mi opätok na topánke, neviem čo budem teraz robiť.“ „Zlatko, už dávno si mi nekúpil nič pekné, čo by ma potešilo!“ Možností je neúrekom, časom zistíš, čo konkrétne na neho najviac funguje. Pozor, ale nenaliehaj! Nesmie si myslieť, že je to „výmenný obchod“, on ti to predsa kupuje z lásky! Keď má však dobrú náladu a práve idete okolo obchodu, pripomeň sa – akože „náhodou“, nahoď svoje očičká s mihalnicami a nezabudni pripomenúť, že to nie je iba pre teba, ale pre „vás“, aby si ty bola ešte viac sexi a jemu sa ešte viac páčila.

Buď ticho, keď macko hovorí

Keď macko v spoločnosti rozpráva, ty si ticho. Pamätaj, vždy si ticho! Hovoríš iba vtedy, keď ťa macko vyzve. Veľmi krátko a inteligentne. Nacvič si nejakú spoločenskú komunikáciu na úrovni. Zdrž sa slangových výrazov a vulgarizmov. Nikoho neohováraj. Buď milá a milujúca partnerka, ktorá oceňuje spoločnosť svojho macka.

Mackov program je tvoj program

Ty svoj program totiž nemáš. Stotožni sa s tým. Macko môže dlho pracovať a NEVIE, kedy sa vráti. Nikdy, a to je veľmi dôležité, nikdy sa ho nepýtaj „dokedy bude v práci“, „kedy príde“ a podobne! Je to pre neho veľmi stresujúce, aby myslel na nejaký termín, ktorý ti stanovil – aj tak ho nedodrží. Ak macko niekde pracuje alebo má iný program bez teba, ty si môžeš zatiaľ vybaviť svoje skrášľovacie serepetičky, alebo narýchlo vybehnúť s kamoškou na kávičku. Musíš byť však kedykoľvek pripravená mu byť okamžite k dispozícii na mieste, kde sa očakáva (u neho doma) alebo kde si on povie a KEDY si on povie. Buď v strehu, že ak povie „teraz“, ty musíš byť pripravená.

Vždy sa obetuj

Ak idete niekam na mackovom autíčku a on zistí, že si chce vypiť, ty musíš byť tá, ktorá nebude piť a ponúkne sa, že bude šoférovať domov. Tebe to nevadí! Ak si niečo niekde zabudol – ponúkni sa, že ty sa vrátiš a donesieš mu, čo potrebuje. Ak bude treba ísť niekam niečo vziať, prevziať, vybaviť a ty to môžeš zvládnuť – vždy sa ponúkni, že to urobíš. S úsmevom a eleganciou – na toto ťa predsa má!

Jeho úletíky ignoruj, ale…

Macko chce byť „macho“ a myslí si, že môže mať hociktorú pipku. Nechaj ho v tom, to je tá finta. Priprav sa na to, že bude flirtovať s čašníčkou alebo s predavačkou v butiku, keď si budeš skúšať šaty, ktoré ti kúpi. Tvár sa, že to prehliadaš, ale popritom dávaj veľký pozor! Maj oči na stopkách: nedovoľ žiadnej fuchtle, aby zabrala tvoje miesto! Ak sa náhodou stane, že ťa podvedie, plač, buď veľmi dotknutá, hovor mu, ako ho miluješ a ako ti také niečo mohol spraviť. Snaž sa, aby mal výčitky, ty vieš, ako na to. ;-) Ak budeš dostatočne šikovná, kúpi ti veľmi, veľmi drahý šperk a obrovskú kyticu. #instagramovefoteckybuduakovysite #samozrejmetamnapisakotidokazujelasku