Tohtoročné finále speváckej šou Superstar sa nesie v duchu doposiaľ nepoznaných opatrení, akým musia podliehať všetci speváci aj členovia štábu. Prebiehajúca pandémia koronavírusu spôsobila v natáčaní televíznych projektov obrovské škrty, no tvorcovia talentovej súťaže to nevzdávajú. Tesne pred živým vysielaním prvého finálového kola ale niektoré otázky stále zodpovedané neboli  – až doteraz!

Aktuálny ročník populárnej šou Superstar je poznačený náročným obdobím, akým si ľudstvo v uplynulých mesiacoch prechádza. Natáčanie dlho očakávaného finále sa uskutoční v hlavnej českej metropole, kam sa museli dostaviť i účinkujúci zo Slovenska, pričom všetci zúčastnení boli nútení podstúpiť povinnné testovanie na prípadné ochorenie Covid-19.

Timotej Majsky Superstar

Možná nákaza členov posádky však nebola jediná hrozba. Kým tehotná porotkyňa Monika Bagárová potvrdila, že termín pôrodu by jej účasť na živých prenosoch ovplyvniť nemal, chýbajúci porotca Paľo Habera sa späť do rodných končín nijako výrazne nehrnul.

Nakoľko jeden z najprísnejších odborníkov strávil posledné týždne v luxusnej vile na Floride, jeho návrat počas závažnej epidemiologickej krízy bol otázny. Slovenský spevák však zjavne potiahol za všetky dostupné nitky – do Prahy sa dostavil len jeden deň pred nakrúcaním!

Pavol Habera

Návrat Paľa Haberu sa niesol v znamení súkromného letu v prepychovom dopravnom prostriedku a tiež povinností absolvovania testu na koronavírus ešte v zámorí. Pokiaľ by hudobník tieto nariadenia nedodržal, čakal by ho po pristátí na letisku okamžitý prevoz do domácej karantény – v takom prípade by sme jeho tvár na obrazovkách v nedeľu večer určite neuzreli.

Čo sa výsledkov testov na zákerné ochorenie týka, v tomto prípade bol zhovorčivý Haberov kolega Marián Čekovský. ,,Koronu nemáme. Vďaka Bohu,” veselý východniar odtajnil konečný verdikt u všetkých zainteresovaných, čo taktiež do značnej miery uľahčilo pokojnejší priebeh veľkolepého zavŕšenia Superstar.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Marian čekovsky instagram

Zdroj: Instagram/cekovskym, pavolhabera | Foto: Instagram/pavolhabera, superstarcs, cekovskym