Blíži sa vaše spoločné výročie? Má váš partner sviatok a vy opäť neviete, aký darček mu kúpiť? Potrebujete oživiť stereotyp? Naplánujte mu deň, na ktorý nikdy nezabudne.

 

Raňajky do postele

Ak si ráno rada poleňošíte a nechce sa vám aj v deň voľna vstávať, partnera zaiste milo prekvapí, ak si práve dnes nastavíte budík na skoršiu hodinu a prichystáte mu raňajky do postele. Vôňa čerstvo uvarenej kávy, šťava z odšťavených pomarančov, vajíčka, slaninka a toasty. K tomu prebudenie sladkým bozkom a nezabudnuteľný deň sa môže začať.

Naplánujte si výlet

Túži váš partner po adrenalínovom zážitku, wellnesse či cyklistike? Naplňte jeho túžbu a naplánujte výlet, o ktorom vám hovoril už dávno. Nie každá aktivita je nám, ženám, po chuti, ale čo by sme neurobili pre svoju milovanú polovičku? Tak sa teda premôžte, nachystajte udice a hor sa s partnerom na ryby.

Piknik v prírode

Stará múdrosť hovorí, že láska prechádza cez žalúdok. Najedený chlap = spokojný chlap. Prečo sa teda nenaobedovať priamo na deke v prírode? Nezabudnite na dobre vychladené pivko (v prípade potreby existuje aj nealkoholické riešenie) a váš drahý vás nedá za nič na svete.

Popoludňajšia siesta

,,Miláčik, dnes nemusíš robiť vôbec nič. Usaď sa pekne pred telku a oddychuj. Ja sa o všetko postarám.” Tieto slová budú sťa balzam na jeho dobrú náladu. A vy môžete zatiaľ všetko chystať na romanticky strávený večer.

Čerešnička na torte

Večera pri sviečkach, kvalitné víno, spoločný kúpeľ. To všetko vás príjemne unaví a navnadí na šteklivé ukončenie dňa. Nezabudnite na to, že muži túžia po dáme na verejnosti, no dračici v posteli. Nechajte sa unášať atmosférou a splňte mu všetko, o čo vás požiada. Zaručujeme vám, že na tento deň bude spomínať na večné veky. ;)