Dano Dangl, producent celovečernej komédie o Cuky a Luky, prezradil pár informácií o tomto očakávanom filme. Vieme, kedy sa snímka s pracovným názvom “Na život a na smrrrť” dostane do kín a aj to, aká bude hlavná zápletka tohto filmu!

Cuky a Luky sa prvýkrát predstavili v podaní Petry Polnišovej a Zuzany Šebovej v relácii Kredenc a u divákov sa tieto dve slečny tešili veľkému úspechu. Napokon sa tieto obľúbené postavičky dočkali vlastného celovečerného filmu. Ten produkuje Dano Dangl a režisérsky sa na ňom podieľa Čech Karel Janák, ktorý má na svedomí filmy ako Snowboarďáci, či Rafťáci. O kameru sa stará Tomáš Juríček, známy z filmu Kandidát.

Cuky a Luky film

Dano Dangl prezradil, že diváci budú určite prekvapení, pretože film Cuky a Luky nebude súborom ich vtipných skečov, ale plnohodnotnou celovečernou komédiou. V nej sa Cuky predstaví ako neúspešná vlogerka, ktorá túži po sláve, ale nedarí sa jej ju získať. Luky je pre zmenu celebritou na výslní, ale túži po láske, ktorú nevie nájsť. Nakrúcanie filmu s pracovným názvom “Na život a na smrrrť” sa ukončí v novembri tohto roku a do kín by mal prísť na jar 2017.

Zdroj: Hitky.sk | Foto: Facebook.com