Sem tam sa pokochať pekným chlapom vôbec nie je hriech! Už onedlho však budete mať možnosť pásť si svoje oči na poriadnom fešákovi, a to dokonca každý utorok na obrazovkách TV JOJ, kam mieri neodolateľný Ryan Guzman!

TV JOJ pred pár dňami potešila všetkých fanúšikov seriálu 911, keď informovala o jeho návrate na obrazovky v podobe druhej série. 2. júla, a teda v utorok, sa po pár mesačnej odmlke do našich obývačiek vrátia napínavé prípady z prostredia policajných, záchranárskych a hasičských zložiek v Los Angeles.

V deji plnom napätia a emócií sa ale objaví nová posila. Príťažlivému hasičovi Evanovi “Buckovi”, a teda hercovi Oliverovi Starkovi, ktorý stvárňuje jednu z hlavných postáv, pribudne veľká konkurencia. Jeho kolegu si totiž zahral nemenej pôvabný Ryan Guzman.

Amerického krásavca s čokoládovými očami môžete poznať napríklad z filmov Let’s Dance: Revolution a Let’s Dance All In či Chlapec odvedľa, kde sa objavil po boku dračice Jennifer Lopez. V seriáli 911 sa 31-ročný Ryan zhostil úlohy hasiča Edmunda “Eddie” Diaza, z ktorého rozhodne nebude vedieť spustiť oči!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/tvjoj | Foto: Instagram/tvjoj, ryanaguzman, oliverstarkk