Už čoskoro sa na našich televíznych obrazovkách objaví nový a jedinečný projekt. Jedná sa o sériu šiestich filmov, ktorých natáčanie je aktuálne v “plnom prúde”. Nebudú chýbať ani známe tváre z internetu či šoubiznisu!

Na počesť 75. výročia Slovenského národného povstania vznikol v spolupráci s televíziou RTVS ďalší unikátny projekt. Po sérií filmov, ktoré boli publikované v roku 2014 s hviezdnym obsadením Dominikou Cibulkovou, Majkom Spiritom či Celeste Buckingham, sa tak diváci dočkajú ďalšieho pokračovania.

Tentokrát sa má jednať takisto o 6 epizód realizovaných najmä pre mladých ľudí. Pri predstavení tejto historickej udalosti réžia stavila na známe tváre z internetu, ktoých mnohí, najmä mladší diváci, považujú za “hrdinov dnešnej doby”.

Pred kameru sa tak okrem ostrieľaných hercov, ako je Ján Koleník, Zuzana Kronerová či Stanislav Štěpka, postavia i YouTuber Daniel “Gogo” Štrauch, Matej “Sajfa” Cifra, speváčka Mária Čírová či Katarína Knechtová. Veľkú premiéru si budeme môcť pozrieť už 29. augusta, dovtedy sa potešte aspoň z prvých záberov z natáčania!

Zuzana Kronerová a Stanislav Štěpka
Daniel “GOGO” Štrauch počas natáčania
Svoju úlohu zohral aj Ján Jackuliak
Katarína Knechtová

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ján Koleník

Zdroj: Mojepovstanie.sk | Foto: Instagram, Facebook