Princezná svetovej popmusic má hlavu v smútku. Len 8-ročná neter Britney Spears bola hospitalizovaná v nemocnici kvôli hrozivej nehode, pri ktorej takmer prišla o život! Aj keď sú momentálne prognózy ohľadom jej stavu skutočne zlé, malá slečna statočne bojuje ďalej! 

Jedna z najpopulárnejších speváčok súčasnosti je momentálne psychicky na dne. Aj keď sa Britney Spears v kariére mimoriadne darí, jej 8-ročná neter Maddie momentálne bojuje o svoj život v detskej nemocnici. Dcérka Jamie Lynn Spears, sestry globálne obdivovanej superstar, totiž prežila desivú nehodu, počas ktorej sa spolu so štvorkolkou prevrátila do vody, kde zotrvala niekoľko minút! Po tom, čo prišla pomoc, bola Maddie už v bezvedomí a v tomto stave bola prevezená do nemocnice. Podľa dostupných informácií je jej stav naozaj veľmi kritický.

Dokonca aj samotní fanúšikovia zostali z tejto tragickej informácie zdrvení a v momente internet zaplavili mnohými podpornými slovami i modlitbami. Samotná skľúčená rodina im za tieto povzbudzujúce slová ďakuje.

Foto: Instagram, Twitter, giphy.com, PixelsTalk.net | Zdroj: Tmz.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.